Informacje o produkcie
Suplasyn 1-Shot 60mg/6ml zawiera kwas hialuronowy o określonej długości łańcuch cząsteczek i o wysokim stopniu oczyszczenia. Wprowadzenie produktu do jamy stawowej sprzyja normalizacji stanu stawu po punkcji. Suplasyn 1-Shot 60mg/6ml zmniejsza ból w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów, polepsza własności ruchowye stawu, poprawia funkcje amortyzacyjne i zwiększa ilość substancji smarujących w stawie.
Dawkowanie
Suplasyn 1-Shot 60mg/6ml przeznaczony jest do podania jednorazowego, dostawowo, według wskazań lekarza. W ciągu 2 dni od zastrzyku należy odpoczywać.
Skład
Roztwór wiskoelastyczny o określonej wadze molekularnej oczyszczonego kwasu hialuronowego, uzyskanego w procesie fermentacji. Strzykawka Suplasyn 1-Shot 60mg/60ml zawiera 60 mg soli sodowej kwasu hialuronowego, 6 ml substancji pomocniczych.