Informacje o produkcieIbuprofenum 200 mg tabletki powlekane
- Bóle głowy
- Bóle menstruacyjne
- Bóle okolicy krzyżowej
- Bóle zębów
- Bóle kości i stawów
- Bóle mięśniowe
- Gorączka
Wskazanialek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy
DawkowanieSposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Do stosowania u dorosłych i dzieci o masie ciała powyżej 20 kg (w wieku około 6 lat).
Skład1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę
PrzechowywanieNie przechowywać w temperaturze powyżej 30°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Pozwolenie/rodzaj towaruTekst ulotki z informacjami o produkcie: Data ostatniej aktualizacji ulotki: styczeń 2016r.
Lek na receptę: Fałszywy
ProducentUS Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław