Informacje o produkcie
Tabletki excedrin migra stop to środek przeciwbólowy stosowany w leczeniu bólu głowy oraz migreny. Zawarty w składzie kwas acetylosalicylowy paracetamol i kofeina działają przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Niweluję takie objawy jak światłowstręt, nudności lub nadwrażliwość.
Wskazania
doraźne leczenie bólu głowy i napadów migreny z aurą lub bez aury
Dawkowanie
Stosować doustnie.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Brak specjalnych wymagań dotyczących usuwania leku.
Dawkowanie
Dorośli (powyżej 18 lat):
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Nie należy stosować leku Excedrin MigraStop dłużej niż 4 dni w bólu głowy lub 3 dni w migrenie bez konsultacji z lekarzem.
Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek na dobę w obu wskazaniach.
Skład
jedna tabletka powlekana zawiera: 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 250 mg paracetamolu, 65 mg kofeiny
Przechowywanie
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25 °C.
Przeciwwskazania
Przeciwwskazania, specjalne ostrzeżenia:
Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki.
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Pozwolenie/rodzaj towaru
Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu: 16490
Lek na receptę: Nie
Producent
Haleon Poland sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53,
02-697 Warszawa,
Infolinia dla konsumenta: 800 702 849
e-mail: mystory.pl@haleon.com