Informacje o produkcieParacetamolum + Diphenhydramini hydrochloridum 500 mg + 25 mg, tabletki powlekane
Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy
Lek ułatwia zasypianie
Wskazania
- bóle głowy
- bóle mięśni
- bóle menstruacyjne
- bóle zęba
- bóle kostno-stawowe
- nerwobóle
DawkowanieDawkowanie i droga podania
Podanie doustne.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:
- 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem.
Skład1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, difenhydraminy chlorowodorek 25 mg oraz substancje pomocnicze
PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze poniżej 30°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
PrzeciwwskazaniaLek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku, nie należy:
- przyjmować innych leków zawierających paracetamol,
- pić alkoholu.
Pozwolenie/rodzaj towaruTekst ulotki z informacjami o produkcie: Data ostatniej aktualizacji ulotki: kwiecień 2016
Lek na receptę: Fałszywy
Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu: 9601
ProducentPodmiot odpowiedzialny
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
22 543 60 00